Różowa róża mydlana (1 szt.)

2,59 

Róż jest umiejscowiony pomiędzy bielą i czerwienią, a w zasadzie to jest połączeniem tych dwóch kolorów, dlatego też jest dosyć bezpiecznym i uniwersalnym kolorom. Bukiet stworzony z rumianych/różowych róż mydlanych można bez obaw wręczyć zarówno jej i jemu. Dzięki niemu wyrazimy uznanie, szacunek i wdzięczność drugiej osobie. Możesz wykorzystać ten kolor na różnego rodzaju okazje od urodzinowych czy imieninowych, jak również na Dzień Matki czy Dzień Babci oraz wiele innych okazji.

Na stanie

Uwagi do produktu

Tu możesz podać uwagi do produktu, ewentualne modyfikacje. To miejsce jest również przeznaczone do wstawienia imienia czy innych danych które powinny znaleźć się na produkcie np. (imię) - przy produktach tak oznaczonych podaj imię, które ma znaleźć się na produkcie..

SKU: SW_1roza_rozowa-A8 Kategoria:

Różowa róża mydlana

Kolor różowy w kwiatach ma szeroką symbolikę, która może różnić się w zależności od kontekstu i kultury.

Poprzez szeroką symbolikę tego odcieniu różu ten kwiat ma także szerokie zastosowanie do wielu kompozycji kwiatowych, które sprawdzą się do każdej okazji.

  1. Romantyzm i miłość: Różowy kolor jest często kojarzony z romantycznymi uczuciami i miłością. Różowe kwiaty mogą symbolizować delikatność, czułość i troskę, często są używane w bukietach i podarunkach dla ukochanej osoby.
  2. Kobiecość: Różowy kolor jest tradycyjnie uznawany za kolor kobiecy. Kwiaty o różowych płatkach mogą odzwierciedlać piękno i delikatność kobiecości.
  3. Delikatność i subtelność: Różowe kwiaty mogą symbolizować delikatność, subtelność i delikatne piękno natury. Są one często wybierane do tworzenia romantycznych i subtelnych bukietów.
Waga 0,006 kg
Wymiary 5 × 5 × 6,5 cm
Kolor kwiatów

Różowy

Rodzaj kwiatu

Róża mydlana

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Różowa róża mydlana (1 szt.)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *