Okrągły Mydlany Flower Box – Biały, kość słoniowa

79,95 

Pozostało tylko: 1

Uwagi do produktu

Tu możesz podać uwagi do produktu, ewentualne modyfikacje. To miejsce jest również przeznaczone do wstawienia imienia czy innych danych które powinny znaleźć się na produkcie np. (imię) - przy produktach tak oznaczonych podaj imię, które ma znaleźć się na produkcie..

SKU: FBOX_okragly_bialy Kategoria:

Przedstawiamy nasz wyjątkowy Okrągły Mydlany Flower Box w odcieniach bieli i kości słoniowej. Ta delikatna i elegancka kompozycja składa się z misternie wykonanych kwiatów mydlanych w stonowanych kolorach, tworząc niezwykle subtelny efekt zarówno wizualny, jak i zapachowy.

Wnętrze tego okrągłego pudełka kryje róże i goździki mydlane, utrzymane w odcieniach bieli i kości słoniowej. Te precyzyjnie wykonane mydlane kwiaty wiernie oddają piękno naturalnych kwiatów, jednocześnie zachowując trwałość i unikalny charakter mydła. Symbolika bieli nawiązuje do czystości i niewinności, natomiast odcień kości słoniowej dodaje nut delikatnego ciepła.

Nasz Okrągły Mydlany Flower Box to doskonały prezent dla kogoś wyjątkowego lub wyjątkowy dodatek do ozdabiania wnętrza. Bez względu na okazję, ta kompozycja w odcieniach bieli i kości słoniowej jest w stanie wyrazić uczucia i przekazać piękno w sposób unikalny i trwały. Odkryj magię kwiatów mydlanych z naszym mydlanym flower boxem już dziś!

Waga 0,26 kg
Wymiary 20 × 20 × 8 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Okrągły Mydlany Flower Box – Biały, kość słoniowa”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *