O nas

STRIKT to zespół młodych ludzi, których połączyła pasja… No właśnie… do czego? ✂️📍Haft, kwiaty mydlane oraz kreatywność to, to co uwielbiamy najbardziej😀. Dlatego chcielibyśmy zaprezentować Ci produkty, które idealnie sprawdzą się na prezent jak i w codziennym użytkowaniu np. wystrój wnętrza

➡STRIKT zajmuje się produkcją i sprzedażą produktów dopasowanych Strikte dla Ciebie lub Twoich bliskich.

📍Spełniamy najwyższe wymagania odnośnie jakości naszych realizacji oraz 📍kładziemy duży nacisk na wysoki poziom obsługi naszych klientów. Głównie nasze działanie opiera się na 📍torbach eko z haftem oraz 📍poduszkach, ale ciągle rozwijamy naszą gamę produktów. Nowymi produktami są 📍ręczniki z haftem oraz 📍naszywki (emblematy) i 📍ozdoby świąteczne (np. haftowane bombki).
Rozpoczynamy także tworzenie upominków stworzonych z kwiatów mydlanych takich jak: pojedyncze róże z mydła, kompozycje kwiatowe czy popularne flower box’y, które doskonale sprawdzą się na każdą okazję.

Naszym celem jest zaoferowanie Tobie produktów wysokiej jakości, które sprawdzą się jako okazjonalny prezent jak również jako oryginalna ozdoba Twojego wnętrza.

🤔Zastanawiasz się co zyskasz kupując u nas?👍 Większość produktów kupujesz bezpośrednio od producenta, a niektóre z nich są tworzone przy pomocy bliskiej współpracy naszych partnerów. Dzięki tej formie działalności możemy zapewnić Ci najlepsze ceny oraz sprawna realizację. 👌💲