Morelowy jasno różowy storczyk mydlany (1 szt.)

5,98 

Rozmiar jednej główki to ok. 8 cm

Na stanie

Uwagi do produktu

Tu możesz podać uwagi do produktu, ewentualne modyfikacje. To miejsce jest również przeznaczone do wstawienia imienia czy innych danych które powinny znaleźć się na produkcie np. (imię) - przy produktach tak oznaczonych podaj imię, które ma znaleźć się na produkcie..

SKU: SW_1stor_morelowy-A7 Kategorie: ,

Morelowy storczyk mydlany

Kolor morelowy to odcień między pomarańczem a różem, nawiązujący do delikatnej i soczystej barwy owoców moreli. Przybliżenie koloru morelowego można opisać jako ciepły, pastelowy odcień pomarańczowo-różowy, który jest subtelny i delikatny. Jest to kolor, który może mieć różne niuanse, od jasnych i delikatnych po bardziej intensywne i głębokie tonacje.

Kolor morelowy często jest kojarzony z egzotycznym, lekkim i romantycznym charakterem. Może on dodawać elegancji i subtelności, a jednocześnie wprowadzać ciepło i przytulność. Jest to odcień, który może być wykorzystywany w modzie, dekoracji wnętrz, projektowaniu graficznym oraz w wielu innych dziedzinach, gdzie chce się uzyskać efekt delikatnego i kobiecego wyglądu.

Przybliżenie koloru morelowego to z pewnością odcień, który przyciąga uwagę swoją subtelnością i przyjemnym wyglądem, sprawiając, że wygląda świeżo i elegancko.

Kolor kwiatów

Pomarańczowy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Morelowy jasno różowy storczyk mydlany (1 szt.)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *