Jasno żółta róża mydlana (1 szt.)

2,59 

Żółty kolor kojarzy nam się z ciepłymi i słonecznymi dniami, a symbolizuje on przyjaźń, więc jest dobrym sposobem na sprawienie komuś radości i pocieszenie go.

Kompozycje z żółtymi, a w tym wypadku jasno żółtymi, bądź jak kto woli blado żółtymi różami mydlanymi są dobrym pomysłem na różne radosne uroczystości np. zakończenie szkoły czy awans w pracy. Chcesz zaskoczyć swoich klientów lub swoim bliskim w oryginalny sposób życzyć: “powodzenia!”. Skomponuj bukiet z róż żółtych i czerwonych, a uzyskasz oszałamiający efekt.

Możesz też taki bukiet lub flower box zamówić u nas. Skontaktuj się z nami!.

Na stanie

Uwagi do produktu

Tu możesz podać uwagi do produktu, ewentualne modyfikacje. To miejsce jest również przeznaczone do wstawienia imienia czy innych danych które powinny znaleźć się na produkcie np. (imię) - przy produktach tak oznaczonych podaj imię, które ma znaleźć się na produkcie..

SKU: SW_1roza_jasnozolty-A3 Kategorie: , ,

Żółta róża mydlana

Kolor żółty jest często kojarzony z radością, energią, optymizmem i słońcem. Ma jasny, promienisty charakter i może przynosić poczucie szczęścia i entuzjazmu. Oto kilka aspektów symboliki koloru żółtego:

  1. Radość i optymizm: Żółty kolor jest często utożsamiany z radością i pozytywnym nastawieniem do życia. Może przynosić poczucie optymizmu, wesołości i radości.
  2. Energia i witalność: Kolor żółty jest żywy i energetyczny. Może dodawać energii i pobudzać aktywność fizyczną i umysłową. Jest często stosowany, aby zwiększyć poziom energii i wzmocnić koncentrację.
  3. Kreatywność i intelekt: Żółty kolor może pobudzać kreatywność, inspirację i myślenie. Jest kojarzony z intelektem, jasnymi pomysłami i zdolnościami intelektualnymi.
  4. Komunikacja i uwaga: Kolor żółty przyciąga uwagę i może symbolizować komunikację. Może być używany, aby przyciągnąć uwagę innych lub wskazać na ważne informacje.
  5. Optymizm i motywacja: Żółty kolor może wzmacniać motywację, determinację i pewność siebie. Jest utożsamiany z pozytywnym podejściem do wyzwań i dążeniem do sukcesu.
Waga 0,006 kg
Wymiary 5 × 5 × 6,5 cm
Kolor kwiatów

Jasno żółty

Rodzaj kwiatu

Róża mydlana

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jasno żółta róża mydlana (1 szt.)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *